SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE ne Dardani_200
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
110283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesen ne lagjen Dardania Afer Viva dhe Eliab, banesa posedon Sallon 2 shtreter, , kuzhinen ndaras me Trepezari, Banjo, Ballkon dhe koridor , shume e paster.

Kontakt_WhatsApp_Arberi
045 19 00 19 & 044 124 677
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »