SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) TRUALL në Çagllavicë afër KO-BAKE (5.5 Ari)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:50
Madhësia :
550 m²
ID e produktit :
110291
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet SHTËPI e pa përfunduar dhe TRUALLI në Çagllavicë afër "Fabrika e Bukës dhe Pjekurinave. Në Magjistralen Prishtine - Ferizaj. Perballë PEUGEOT. Siperfaqja (5.5 Ari).

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »