SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE DITORE ( ME AFAT TE SHKURTER) RENT WITH short time flat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
110292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesa me afat te shkurter ne Qender,me nxemje qendrore,Mire te Mobiluara,
Banesa posedon dhome fjetje, sallon, Kuzhine,Koridor, ballkon dhe banjo, me te gjitha elementet dhe kushte shume te mira

Kontakt_WhatsApp_Arberi
045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »