SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '17
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
110295
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qera ne Arberi
-Kati i 3
-Dhom dite
-Dhom te fjetjes
-Banjo
-Ballkon
-Garazhd per Vetur
Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Informata rreth publikuesit
geofix
Prishtinë
045 663 660
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »