SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garasionere me Qera ne lagjen bregu i dillit
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
ID e produktit :
110298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Garasionere me Qera ne lagjen bregu i dillit te banesat e hinta kati perdhes.
-Kuzhin
-Dhom te fjetjes
Qmimi 160 euro
Tel: +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
Viber:+377 45 663 660
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Informata rreth publikuesit
geofix
Prishtinë
045 663 660
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »