SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE E PABANUAR ME PARE_MOBILJE TE REJA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
110303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesen me qira ne Lagjen Arberia gjindet tek komuna e re.
Banesa eshte nderim i Tregtis
Banesa eshte ne katin e pare ka 60 m2
Posedon sallonin e madh me kuzhin
Nje dhome te fjetjes
Nje banjo dhe ballkonin
Banesa eshte e mobiluar komplet me mobile te reja
banesa eshte e pa banuar me pare.

Kontakt_WhatsApp_Arberi

045 19 00 19 & 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »