SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 75m2 kati i 2-te Kompleksi i Standardit ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
110319
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 75m2, ne katin e dyte, ne Kompleksin e Standardit, ne Bregun e Diellit. Banesa ofron kushte shume te mira jetese, ka ujin e ngrohte 24 ore, nxemjen qendrore etj, Poashtu ka garazhen per veture dhe bodrumin 20m2. Banesa ka kete renditje:
- sallon me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- koridor
- ballkon
Banesa shitet me mobilje.
Qmimi eshte 85.000 euro, komplet me garazhe dhe bodrum.

Agjensioni Dion Prishtine
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »