SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE ME MOBILIE TE REJA_250
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
110321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesa me qira 1 Dhomshe Ne Katin e 4 ne Lagjen Tophane te Prishtines

Banesa posedon 1 dhom gjumi
1 sallon bashke me kuzhine edhe 1 banjo, koridor dhe ballkon
banesa eshte e mobiluar, me mobilie te reja te papedorura,

Kontakt_Arberi_WhatsApp
045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »