SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet lokali
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '16
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
110350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet lokali ne lagjen e spitalit mbrapa eulexit
lokali esht 130m2 dhe ka pamje nga rruga B , esht ne fazen perfundimtare te kryrjes se punimeve te objektit
Informata rreth publikuesit
sh
Prishtinë
044723352
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »