SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje-Vlore qender
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
91 m²
ID e produktit :
110351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ndodhet ne qender te Vlores,ne skele,te stadiumi flamurtari.Banesa eshte 91 m2, 2+1.Banesa edhte ne kat te 2te.Me ashensor dhe parking.Pallat i rri.Kontakt:Shqiperi +355698479327Kosove +38649503433Email: jetatigani95@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeta
Pejë
049503433
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »