SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
110353
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banes me 2 dhoma gjumi
ne lagjen e spitalit perball rruges B
mbrapa eulexit
Esht ne katin e 7 te banimi dhe esht duke u perfunduar me laminat dhe dyer te mbrendshme
84m2
Informata rreth publikuesit
sh
Prishtinë
044723352
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »