SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
110360
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Kalabrine Prishtine
Banesa ka kete renditje :
1dhome gjumi
Terac
Dhome dite me kuzhine
Banjo
Eshte ndertim i ri dhe eshte e gatshme per banim
Informata rreth publikuesit
shaban
Prishtinë
044-182-244
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »