SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjensioni HOME VIP ka ne shitje banesat ne Peje ne Lagjen Fidanishte.Banesat jane ne ndertim e siper Banesat ka siperfaqe te ndryshme. me qmime vetem
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
110368
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni HOME VIP ka ne shitje banesat ne Peje ne Lagjen Fidanishte.Banesat jane ne ndertim e siper Banesat ka siperfaqe te ndryshme. me qmime vetem 600 euro per 1-m2
Banesa me siperfaqe prej 118m2. Kati 2
Banesa posedon:
Sallon me Kuzhine
3 Dhoma Gjumi
1 Banjo
1 Wc
2 Terasa
Banesa me siperfaqe prej 89m2. Kati 4 Banesa posedon:
Sallon me Kuzhine
2 Doma Gjumi
1 Banjo
1 Wc
1 Terase
Banesa me siperfaqe pre 53m2 Kati 2 dhe 3
Banesa Posedon:
Sallon me Kuzhine
1 Dhome Gjumi
1 Banjo
1 Terase
---- KONTAKTI -----
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona
Adresat elektronike tona ne Facebook
Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Ne Imell add enis_be07@hotmail
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »