SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat Shtepie me Qira ne Velani - Kodi 0624
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
110370
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kat Shtepie me Qira ne Velani - Kodi 0624

Lokacioni: Afer Art Studio te Ish Shtepia e Ibrahim Rugoves

Siperfaqe: 57 m2

Kati 1

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Salloni
- Kuzhina
- Banjo

Posedon:

- Obor
- Uj 24 H
- Hyrja Ndaras

- Ne cmim perfshihet uji dhe mbeturinat

Çmimi €160

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »