SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Ulpian 300euro
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
11038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qera kat te shtepis ne form te baneses e cila gjendet ne Lagjen Ulpiana afer Kishes
Banesa eshte kat Perdhes me hyrje te veqant,dhe perbehet nga :2 Dhoma Gjumi,1Sallon ,Kuzhin , Banjo dhe koridor,,
Banesa ka kushte te mira per banim ka uj 24 ore , poashtu ka siguri pershkak se ne ate ndertes ka edhe alarm
Ne kete hapsir mund te banojn deri ne 7 persona
Per qdo informacion me shume mund te therrsini ne numrat : 045 570 661, 044 576 268 ose ne Email adresen: rents1@live.com
dhe ne Facebook: www.facebook.com/rents.rents/info 
Informata rreth publikuesit
G F Rents
Prishtinë
045 570 661
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »