SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në Bregun e Diellit
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:35
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110000 m²
Ekstra :
Parking Rrugor
ID e produktit :
110403
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me 102m2 e cila është duplex dhe gjindet në Bregun e Diellit te banesat e bardha

Përmbajtja:
Dhomë Dite
Tre dhoma gjumi
Kuzhinë
Shpajz
Dy Banjo

çmimi:110.000 Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »