SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet banesa 98 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
98 m²
ID e produktit :
110423
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Lipjan banesa gjendet permbi viva fresh katin e dyt (me banim) banesa ka 98m2 banesa nuk ka qen e banuar me par banesa osht e re. Ne gjendje shum te mir per banim banesa ka ngrohjen per toke dhe me rediator ka kuzhinen e montume vetem paisjet i mungojn banjon e ka te kompletuar. Ka sallonin kuzhinen dy dhoma gjumi banjon dhe koridorin dhe ka dy terasa.
Per me shum info:045-801-236
viber +37745-801-236
Informata rreth publikuesit
No
Pristina
045-801-236
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »