SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 60m2 vetem 23mi euro Agjencioni jon ka per shitje banesen qe nodhet ne lagjen e stacionit te atobusave mbrapa Procredit b
Çmimi :
€23,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
110483
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 60m2 vetem 23mi euro ne menyr urgjente shite .
Agjencioni jon ka per shitje banesen qe nodhet ne lagjen e stacionit te atobusave mbrapa Procredit banekes mbas greta 1 mbi ordinacen dhembi ne katin e 5 banesa nuk ka lift por ka nje plan nje infrastruktur shum shum te bukur dhe me nje qmim shum shum te volitshem qmimi esht i fix nuk diskutohet
banesa ka ket renditje
2 dhoma gjumi
1 sallon me kuzhin shum madhe
1 banjo
1 shpajz
1 kordidor
11m2 podrum
1 parking
andja ju qe deshironi nje banes te till mos hezitoni na kontaktoni sa me par shitet ne meyr urgjente .
---- KONTAKTI -----
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona
Adresat elektronike tona ne Facebook
Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Ne Imell add enis_be07@hotmail
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »