SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pajtim
Çmimi :
€14,400.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '16
ID e produktit :
110484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes 3.5 ari truall ne veternik mbrapa fshatit nderkombetar mes gorenjes dhe pallatit te drejtesis, i pershtashem per ndertim te ulet, trualli posedin ujin kanalizimin energjin elektrike rrugen e cila eshte e ndriquar nga fshati nderkombeta, i ter trualli eshte i mbjellur me pem te ndryshme, posedoj dokumentet mbi pronsin e truallit.... qmimi i diskutushem per me shum kontaktoni 045-247-051 viber dhe 049-478-288
Informata rreth publikuesit
Pajtim
Mitrovica, Kosovo
045247051
Lagjja Ndërkombëtare [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »