SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne qendren e ngushte te Prishtines
Çmimi :
€132,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
11050
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne qendren e ngushte te Prishtines shitet banesa siperfaqes faktike prej 75m2, k-IV, ne teresi e rinovuar dhe e mobiluar. Çmimi 132.000 euro. Tel.045/50 20 40 ose 044/402-321
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Qendra e ngushte e prishtines [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »