SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE TE ELENA GJIKA MODERNE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
110500
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesen e cila gjindet në Rr. Ismajl Dumoshi-Kati 5.
Banesa është 2-dhomshe (60 m2) dhe posedon:
- Dhomë dite me kuzhinë;
- Një dhomë gjumi;
- Një banjo;
- Shpajzin;
- Koridorin;
- Një terasë.

Banesa është e mobiluar komplet me të gjitha paisjet e nevojshme për një familje.

Të gjitha mobilet dhe paisjet janë të kualitetit të lartë (shih fotot). Po ashtu posedon edhe roleta të jashtme dhe klimën.

Banesa është e gatshme për banim.

Shpenzimet mujore për ujë dhe mbeturina mbulohen nga pronari.

Qmimi:280 euro, i diskutueshem

per kontakt

045 641 794 & 044 124 677
WhatsApp
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »