SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira ne Arberi (Dragodan-Banesat e reja te Tregtis te komuna e re)
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
110513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Arberi (Dragodan-Banesat e reja te Tregtis te komuna e re). Banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson te gjitha kushte per banim. Ne katin e 8 (Ashensori eshte me kartel) dhe uje 24h. Ne cmimin e qirase nuk jane llogaritur shpenzimet (rryma, uji dhe berllogu). Kati ne fjal e ka deren e veqnt per hyrje per banoret e katit e tete.
Informata rreth publikuesit
Samir
Prishtinë
044160461
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »