SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesat - Mati 1 - Rruga B - Bregu i Diellit
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
110518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- SHITET Banesa Gjendet ne Katin 1 - 90 m2 posedon ( 2 dhoma gjumi , 2 banjo , 2 ballkona dhe sallon e kuzhin - 28 m2 ) .
Ndertim i cilësis se lart , e ndertuar me porosi personale per marakli per me teper shih fotot .
Ka uje 24 ore,parking publik ( dhe garazh hyrja me telekomand nese ju nevojitet,pagesa plus ).
E Mobiluar .
- Tel : 045 509 404.
Informata rreth publikuesit
Nebi
Prishtinë
045509404
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »