SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE MODERNE NE ARBERI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
110524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Arberi (Dragodan-Banesat e reja te Tregtis te komuna e re). Banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson te gjitha kushte per banim. Ne katin e 8 (Ashensori eshte me kartel) dhe uje 24h. Ne cmimin e qirase nuk jane llogaritur shpenzimet (rryma, uji dhe berllogu). Kati ne fjale e ka deren e veqant per hyrje per banoret e katit te tete.
Posedon,Sallon,me kuzhine,banjo, Ballkon(si penthouese),dhome fjetje
Cmimi fillestar 270 Euro (i diskutueshem)

045 19 00 19
WhatsApp
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »