SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP Shet Banesen 65m2 ne lagjen Istitut Banesa nodhet ne fillim te lagjes vetem 20metra nga rreth retullimi dhe esht ne bllokun e par te
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
110527
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP Shet Banesen 65m2 ne lagjen Istitut
Banesa nodhet ne fillim te lagjes vetem 20metra nga rreth retullimi dhe esht ne bllokun e par te Istitutit ne C
Banesa esht komplet e renovuar nodhet ne katin e Pest
Banesa ka pamje nga qyteti dhe ka nje pamje shum shum te bukur sepse ka dy ballkona dhe pamje nga dy anet e qyqtetit
BANESA KA KET RENDITJE
1 - Dhome Gjumi
1 - Dom Pritje
1 - Kuzhin
1 - Banjo madhe
1 - Koridor
2 - Banllkona
1 - Podrum
1 - Parking per vetur
Banesa Esht komplet e renovuar ka Dritaret nga Pllastika me tre diktuma gjermane
Banesa ka te shtruar Parket nga bungu .
Banesa esht e kasaduar me kfasad gjermane
Banesa esht e kaqme per banim
Banesa esht pron Shqipetare
Banesa ka dukumentacjonin e Regullut
Andaj ju qe deshironi nje banes te till mos hezitoni na kontaktoni sa me par qmimi i njegocjushem dhe shum i volitshem ju faliminders ju mir presim .
---- KONTAKTI -----
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona
Adresat elektronike tona ne Facebook
Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Ne Imell add enis_be07@hotmail
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »