SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI NE SHITJE ARBERI 240M2 1.5ARI 210000€
Çmimi :
€210,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:23
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
110541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHTEPI NE SHITJE ARBERI 240M2 1.5ARI 210000€
LOKACIONI: ARBERI TEK ZONA E RRETHUAR NGA AMABASADA AMERIKANE..
SIPERFAQJA E SHTEPISE 240M2
TRUALLII: 1.5 ARI
ÇMIMI: 210,000€.
QIRAJA E DERITASHME 25000€/VITI

VEREJTJE: E LESHUAR ME QIRA AMERIKANEVE, QIRAJA E DERITASHME 25000€/VITI


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »