SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP Shet SHTEPIN me 5 ari vend vetem 45mi euro EXTRA EXTRA LIR urdheroni dhe binduni dhe vet Pronari Shqipetar perkthimi i menjehershem
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
160 m²
Viti i ndërtimit :
2015
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
110572
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP Shet SHTEPIN me 5 ari vend vetem
45mi euro
EXTRA EXTRA LIR urdheroni dhe binduni dhe vet
Pronari Shqipetar perkthimi i menjehershem
Agency home vip Shet shtepin me 5 ari truall (ose me shume sipas deshires suaj mundeni me shum se 5 ari vend ti merrni , sipas deshires suaj ), ne Vitomirice afer magjistrales Peje-Istog-Mitrovice. nga rruga krysore vetem 30metra
Shtepija eshte dy kateshe e ndertuar sipas standardeve dhe planit zviceran. Ne katin e pare ka sallonin me kuzhine e salle ushqimi si dhe nje dhome gjumi me banjo dhe wc.
Ne katin e dyte ka nje sallon te madh dhe dy dhoma gjumi me banjo e wc.
Andaj ju qe deshironi nje shtepi te till dhe 5 ari vend me nje qmim super super te lir me vetem 45mi ero urdheroni dhe binduni dhe vet ju mir presim SHITET urgjentisht.
---- KONTAKTI -----
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona
Adresat elektronike tona ne Facebook
Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Ne Imell add enis_be07@hotmail
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »