SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ SHTEPI ME QERA PER NDERKOMBETAR
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
110591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrimi :Shtepi me Qira mrapa GRAND STORES

Lokacioni: afer lagjes se doktoreve

Siperfaqe 250 m2

Shtepi 2 Katshe

Renditjet Kati 1:

- Sallon i Madh dhe nje Banjo
- Sallon me Kuzhin

Kati 2:

- 4 Dhoma Gjumit
- Banjo
- BallkonPosedon:

- 2 Ari Obor
- Nxemje Qendrore (me pelet dhe Dru)
- Podrum
-Garazh
- Parking

Çmimi €1000
Informata rreth publikuesit
ARTDON
Prishtinë
044 167 711
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »