SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 52m2 ne Ulpiane
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '14
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
11060
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Ulpiane shitet banesa 52m2, k-IV, ne teresi e rinovuar, me nxehje qendrore dhe 1 ballkon. Çmimi 70.000 euro. Tel.045/50 20 40 ose 044/402-321
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Ulpiane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »