SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia 300m2 dhe me truall 4.82 Ari, ne Veternik.
Çmimi :
€185,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
110625
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia 300m2 dhe me truall 4.82 Ari, ne Veternik, afer "REZONANCES".
Shtepi eshte dy kateshe, ka kater dhoma te gjumit, tri banjo, terase, dhomen e dites me kuzhine dhe oborr.
Çmimi eshte 185000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »