SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia me qira ne Lagjen "NIC".
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
110628
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qira ne Lagjen "NIC".
Shtepia eshte dy kateshe, ka tri dhoma te gjumit, dy banjo, dhoma e dites, kuzhine dhe garazh.
Shtepi eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi eshte 700euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lagjja Nic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »