SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE EMSHIR TE KULLAT E ARABEVE
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
110635
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Emshir-Kalabri te Kullat e Arabeve qe gjendet ne katin e peste lifti funksionon nonstop eshte e mobiluar mire dhe ka kete renditje;

sallon
kuzhine
dy dhoma te gjumit
banjo
ballkon
koridore

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555-viber
049 60 80 70
e-mail:
search-agency@live.com
O.MI
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »