SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA TE DOMI I PLEQVE
Çmimi :
€78,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
108 m²
ID e produktit :
110640
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen 3 dhomeshe e cila gjindet te Domi i Pleqve,ndodhet ne katin e 1-rë,eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :

sallon
kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
banjo
ballkon


Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555 -viber
049 60 80 70
e-mail:
search-agency@live.com
o.be
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »