SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne Tophane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
110646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa te ndryshme
1, 2 dhe 3 dhomeshe me orendi te shkelqyer dhe shtesa sipas nevojes.Te gjitha banesat kane kuzhine dhe banjo te re.. Gjendet perball Vives ne Tophane
Informata rreth publikuesit
Lali
Prishtinë
049678933
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »