SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent - Shitet Shtepia ne Matiqan - Kodi 0626
Çmimi :
€155,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
220 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
110648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjent - Shitet Shtepia ne Matiqan - Kodi 0626

Lokacioni: Te Xhamia

- Shtepi 2 Katshe

Siperfaqe: 220 m2 banim dhe Obor 310 m2

Kati 1

- Koridor
- Ballkon
- 2 Dhoma Gjumit
- Kuzhin
- Shpajz
- Banjo

- Dhomat jane te ndara me dyer paluese, por dhomat mund te behen bashke dhe te behet nje sallon me dimensione 11X5.

Kati 2

- Koridor
- 4 Dhoma Gjumit
- Ballkon
- Banjo

Shtepia Posedon

- Parket
- Nxemje Qendrore me ( rryme, nafte, dru )
- Bunar
- Garazhd
- Qasje direkte ne rrug kryesore

- Shtepia eshte ndertuar ne vitin 1983
- Dokumentacion te rregullt

- Shtepia ka ne afersi, Stacionin Autubusave, Ambulanca, Shk.F, Shitoret.

Çmimi €155.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »