SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 96m2 ne lagjen e Muhaxhereve afer Hotel AFA.
Çmimi :
€830.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:29
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
110652
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 96m2 ne lagjen e Muhaxhereve afer Hotel "AFA".
Banesa eshte ne katin e gjashte, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, wc, shpajz dhe terase.
Ka pamje nga qendra.
Çmimi eshte 830euro per m2.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »