SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Dardani rruga kryesore tek restoran Dubrovniku .
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
ID e produktit :
110656
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne perdhes dhe pershtateshme per gjdo aktivitet.
Hyrja kryesore eshte e mbyllur me akces dhe vezhgohet me kamera pasi qe gjith banoret kane qene pro keti projekti.
Dokumentacioni ne rregull
Nxemje, rryme , uje 24h
63 m*
Ju lutem te lajmrohen vetem bleresit serioz.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
044122439
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »