SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira per zyre ne qender te prishtines
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '16
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
110716
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banesen me qira ne lagjen Ulpiana ne rrugen kryesore afer hotel Bacit , perkatesisht te caffebar Barista.
Banesa eshte ne katin e pare dhe ka qasje direkt ne rrugen kryesore ,e pershtatshme vetem per zyre dhe ordinance, eshte komplet e renovuar dhe me nxemje qendrore.

Nr kontaktues 044 342 943
Informata rreth publikuesit
Eno
Prishtinë
049826584, 044 342 943
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »