SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qira rr.UCK perballe Komunes se vjeter
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '16
Madhësia :
25 m²
ID e produktit :
110725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qira ne rrugen UCK 28 perballe Komunes se vjeter te Prishtines.

Lokali ka 25m2, posedon banjo, nxemje qendrore dhe eshte e pershtatshme per zyre, avokat, noter etj.

Cmimi: 200 euro

TEL: 044 248 455
Informata rreth publikuesit
eki
Prishtinë
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »