SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NE SHITJE NE BREGUN E DIELLIT
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:10
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
110733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne shitje ne Bregun e Diellit kompleksi ""PUHIZA""
Banesa eshte ne katin e 7 dhe ka 89 m² ka ketè renditje:
Sallon me kuzhinè,
2 dhoma gjumi,
1 banjo t'madhe,
1 ballkon.
Kompleksi Puhiza eshte e ndertuar me material shume cilèsor, ka garazha nèntokèsore, park e gjelbrim per femijè, nxemje qendrore me Termokos. Kompleksi eshte ndertuar me standarte dhe lejet e kriteret e kerkuara. Pèr gjithqka posedojmè dokumentet perkatese!
Qmimi: 900 euro m²

Kontakti: Imobanimi
Tel/Viber 045 951358
049 882380
email adresa: imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »