SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA MBRAPA AAK-së të Lokalet e Llesnes
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
42 m²
ID e produktit :
110738
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojë banesen me qira mbrapa AAK-së te Lokalet e LLesnes,gjindet ne katin e 1-rë,eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

sallon me kuzhine
dhome gjumi
koridor
banjo
leshohet edhe per student/e

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 934 341-viber
e-mail:
search-agency@live.com
o.se
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »