SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) SUPER BANESE ME QIRA EXTRA LIRE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:58
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
110743
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne lagjen Mat 1 me saktesisht te banesat e Lin Projektit ne katin e 2 . banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje , Salloni , Kuzhina 2 dhoma gjumi,koridor, banjo, leshohet per nderkombetare dhe vendore, gjithashtu me extra ngrohje,ballkoni dhe parkingu

kontakt_

045 19 00 19 & 044 124 677
WhatsApp
+37745 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »