SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banese me super Qmim_ ULPIANE
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
110748
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Banese ne lagjen ulpiana me super qmim, banesa me 94.8 m 2,banesa ka 3 dhoma fjetje, 2 banjo, kuzhine shpajzi, 2 koridore,2 ballkona, pamje nga lindja dhe perendimi , plus ka podrumin 6 m2 , kati i peste.
Qmimi o50
Kontakt_WhatsApp_Arberi
045 641 794 dhe 045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »