SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super oferte, banesa 4 dhomshe 91m2, te Standardi ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€99,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
91 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
110762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 91m2, kati i 5-te, te Standardi, ne Bregun e Diellit. Banesa poashtu ka garazhen 19m2 si dhe bodrumin 4.5m2. Me
dokumentacion te rregullt. Ka kete renditje te hapesires:
- salloni, kuzhina
- dhome e gjumit per prinder
- 2 dhoma gjumi per femije
- banjo
- toalet ( wc)
- shpajzi
- koridori
- ballkoni
Qmimi eshte 99.000 euro ( banesa komplet e mobiluar, garazha dhe bodrumi ) qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber 044147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »