SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen ne Emshir
Çmimi :
€64,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
110797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne lagjen Kalabrija, Emshir, kompleksi EXDC. Banesa ehste e re, me hapesire prej 57m2, ne katin e pare, plotesisht e mobiluar, me lift funksional, ballkon si dhe garazhde.

Per me shume informata, ju lutem na kontaktoni ne indira.hoti@gmail.com.
Informata rreth publikuesit
Indira
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »