SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banese komode
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:48
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
110805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banesen me qira ne Emshir ( banesat e arapve ). Banesa ka 2 dhoma , sallon , kuzhin , banjo dhe 2 ballkona .
Qmimi i Volitshem 250 dhe kaucion 100

045 641 794 & 044 124 677
whatsApp:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »