SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Arberi te FiveStar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
135 m²
ID e produktit :
110843
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Dhome dite
-Kuzhin
-3 Dhoma te fjetjes
-2 Banjo
-2 Ballkona
-1 Shpajz
Kati i 1 banesa ka siperfaqe 135m2
Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Informata rreth publikuesit
geofix
Prishtinë
045 663 660
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »