SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE DRAGODAN-TE KOMUNA E RE^
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
110853
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen ne lagjen Arberi (ishDragodan), te Komuna e Re. Banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson te gjitha kushte per banim. Banesa gjindet ne katin e 8, Ashensori eshte me kartel dhe uje 24h dhe ka kete renditje:

-sallini me kuzhine

-dhoma e gjumit

-banjo-

-korridori

-terasa

Ne çmimin e qirase nuk jane llogaritur shpenzimet (rryma, uji dhe berllogu) kompleksi “tregtia”. Kati ne fjal e ka deren e veqnt per hyrje per banoret e katit e tete

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00 mob:

045 519 555-viber

049 60 80 70

e-mail: search-agency@live.com

o. be.49
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »