SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Lokalet dhe Shtepia)81/15
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
110857
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Lokalet dhe Shtepia -Shtepia eshte 2 katshe dhe nje lokal+garazhda 1.35 ari komplet Rr.12 Qershori

Lokali 155 m2 me pamje nga rruga Rr.12 Qershori

Lokalet 350 m2 Rr.12 Qershori

+Lokali 500 m2 me qera 10 vjet garantuar Rr.12 Qershori

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »