SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne Shitje (Kodi 270/16)
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
110900
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ne shitje gjendet ne gjilan, afre Resturan Dajti ,esht nje shtepi moderne, shtepija I ka 6 ari me gjithe shpie dhe e banushme,shtepia i plocon te gjitha kushte qe i nevojite nje shtepije dhe nje familje.
Shtepia esht 2 kat,ne katin –pare gjenden nje sallon nje kuzhin, nje dhoma gjumi, nje banjo,nje shpajz. Ne katin e- dyt- 4 dhoma gjumi ,1banjo, 2 terrase.
Shtepi esht e pajisur edhe me nxemje qendrore,me klim,me internet ujesjells infrastruktura esht e nivelit te lart.pra ne ket shtepi nuk ka nevoj per as nje investim tjeter qe ti beni kesaj shtepije.
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »